SLIDER ZDJĘĆ

Zapraszam Cię do mojego krawieckiego świata!
Zobacz co mogę dla Ciebie uszyć lub
zajrzyj do mojego sklepu.
 • SZYCIE NA MIARĘ
  Szukasz ubrania dopasowanego do twojej sylwetki? ♡ A może masz jakieś modowe marzenie, którego nie da się zrealizować podczas zakupów w sklepie? ♡
  Zobacz więcej
 • STROJE TANECZNE
  Tańczysz? Trenujesz grupę taneczną? ♡ Zobacz co mogę dla Ciebie przygotować!
  Zobacz więcej
 • STROJE SPORTOWE
  JOGA/PILATES/SLOW LIFE ♡ Co masz ochotę dziś założyć?
  Zobacz więcej
POZNAJMY SIĘ!
Ubranie jest jak podpis. Wyraża naszą osobowość i styl.
Nazywam się Karolina Gużda. Jestem dyplomowaną krawcową, dla której praca jest także pasją. Szyję, projektuję i uczę sztuki krawieckiej. Krawiectwo jest dla mnie pięknym rzemiosłem, które wiąże z wysoką jakością wykonania, dbałością o detale, rękodziełem i oryginalnością.

TWORZĄ KLIMAT

"Sukienka Cudna! Dziękuję."

Elżbieta

CUDOWNE CIUCHY

" Karolina szyje cudowne ciuchy na co dzień, od święta, do tańca i na fitness! Polecam!!!"

Marta

KOMFORT I WYGODA

"Karolina uszyła mi komfortowy "dresik" sprawdza się równie dobrze w domową niedzielę, co w biurową środę. Hit w szafie."

Karolina

NIEDŹWIEDZIE RZĄDZĄ - MĘSKA BLUZA Z KAPTURO-KOMINEM
W styczniu mało mnie tu było. Co nie znaczy, że maszyna poszła w odstawkę! Miałam bardzo pracowity początek roku (czego efekty możecie zobaczyć tutaj) i niestety chorowity :( Wirusy mnie sobie upodobały i do dziś jeszcze się leczę.
W zeszłym tygodniu udało mi się uszyć obiecaną jeszcze w zeszły roku bluzę męską. Miała powstać na Święta, ale się nie udało. Do jej uszycia zainspirował mnie pomysł na kapturo-komin z pracowni Jana Leśniaka - jak go uszyć możecie poczytać tutaj.  Wykrój kapturo-komina przerobiłam tak, aby można go było wszyć do bluzy.  Zamieszczam zdjęcia z wieszaka. Gdy tylko uda mi się zrobić fotki na modelu, to pokażę Wam dokładnie, jak leży ten kapturo-komin. Świetna sprawa! Już wymyśliłam sobie sukienkę z takim rozwiązaniem. Obiecuję, że pojawi się na blogu:) Tymczasem zapraszam na niedźwiedzie!