SLIDER ZDJĘĆ

Zapraszam Cię do mojego krawieckiego świata!
Zobacz co mogę dla Ciebie uszyć lub
zajrzyj do mojego sklepu.
 • SZYCIE NA MIARĘ
  Szukasz ubrania dopasowanego do twojej sylwetki? ♡ A może masz jakieś modowe marzenie, którego nie da się zrealizować podczas zakupów w sklepie? ♡
  Zobacz więcej
 • STROJE TANECZNE
  Tańczysz? Trenujesz grupę taneczną? ♡ Zobacz co mogę dla Ciebie przygotować!
  Zobacz więcej
 • STROJE SPORTOWE
  JOGA/PILATES/SLOW LIFE ♡ Co masz ochotę dziś założyć?
  Zobacz więcej
POZNAJMY SIĘ!
Ubranie jest jak podpis. Wyraża naszą osobowość i styl.
Nazywam się Karolina Gużda. Jestem dyplomowaną krawcową, dla której praca jest także pasją. Szyję, projektuję i uczę sztuki krawieckiej. Krawiectwo jest dla mnie pięknym rzemiosłem, które wiąże z wysoką jakością wykonania, dbałością o detale, rękodziełem i oryginalnością.

TWORZĄ KLIMAT

"Sukienka Cudna! Dziękuję."

Elżbieta

CUDOWNE CIUCHY

" Karolina szyje cudowne ciuchy na co dzień, od święta, do tańca i na fitness! Polecam!!!"

Marta

KOMFORT I WYGODA

"Karolina uszyła mi komfortowy "dresik" sprawdza się równie dobrze w domową niedzielę, co w biurową środę. Hit w szafie."

Karolina

MĘSKI T-SHIRT, KTÓRY TRZYMA FASONWspominając cieplejsze dni wrzucam dziś męski T-shirt. Uszyty wiosną 2016 roku. Wilka na koszulce wyszyłam na maszynie. To co mogę napisać o tej koszulce, to to że trzyma fason do dziś! Od kilku lat kupując t-shirt'y męskie i damskie miałam problem ze znalezieniem koszulek, które po kilku praniach będą dobrze wyglądać. Sieciówkowe wyroby są często dosłownie na kilka założeń, a czasem nawet na raz. Przyczyną tak szybkiego niszczenia się wyrobu, jest kiepska jakość dzianiny, z której t-shirt został uszyty. Materiał jest mniej wytrzymały, mechaci się, wyciąga itp.
Postanowiłam sprawdzić dzianiny t-shirtowe z kilku zaufanych sklepów i znalazła jeden gatunek, który mnie w pełni zadowolił. Dzianina ta jest bawełniana z niewielkim dodatkiem elastenu. Po około sześciu miesiącach użytkowania i prania. Koszulka wygląda wciąż dobrze! Trzyma kształt, nie wytarła się, nie zmechaciła. Jest klasa! Spodziewajcie się większej ilości uszytych przeze mnie ubrań z tego materiału na nadchodzący sezon wiosenno-letni.