SLIDER ZDJĘĆ

Zapraszam Cię do mojego krawieckiego świata!
Zobacz co mogę dla Ciebie uszyć lub
zajrzyj do mojego sklepu.
 • SZYCIE NA MIARĘ
  Szukasz ubrania dopasowanego do twojej sylwetki? ♡ A może masz jakieś modowe marzenie, którego nie da się zrealizować podczas zakupów w sklepie? ♡
  Zobacz więcej
 • STROJE TANECZNE
  Tańczysz? Trenujesz grupę taneczną? ♡ Zobacz co mogę dla Ciebie przygotować!
  Zobacz więcej
 • STROJE SPORTOWE
  JOGA/PILATES/SLOW LIFE ♡ Co masz ochotę dziś założyć?
  Zobacz więcej
POZNAJMY SIĘ!
Ubranie jest jak podpis. Wyraża naszą osobowość i styl.
Nazywam się Karolina Gużda. Jestem dyplomowaną krawcową, dla której praca jest także pasją. Szyję, projektuję i uczę sztuki krawieckiej. Krawiectwo jest dla mnie pięknym rzemiosłem, które wiąże z wysoką jakością wykonania, dbałością o detale, rękodziełem i oryginalnością.

TWORZĄ KLIMAT

"Sukienka Cudna! Dziękuję."

Elżbieta

CUDOWNE CIUCHY

" Karolina szyje cudowne ciuchy na co dzień, od święta, do tańca i na fitness! Polecam!!!"

Marta

KOMFORT I WYGODA

"Karolina uszyła mi komfortowy "dresik" sprawdza się równie dobrze w domową niedzielę, co w biurową środę. Hit w szafie."

Karolina

Stroje taneczne

W mojej pracowni  zajmuję się także projektowaniem, konstruowaniem i szyciem na miarę strojów treningowych, strojów do gimnastyki artystycznej i tańca. Współpracuję ze szkołami tańca, dla których przygotowuję stroje turniejowe dla grup i solistek oraz z zawodowymi tancerkami dla których projektuję stroje na występy, konkursy, turnieje, sesje zdjęciowe lub teledyski. Każdy strój wykonuję samodzielnie po ustaleniu szczegółów dotyczących projektu, wymiarów i innych potrzebnych parametrów. 

Tańczysz? Trenujesz grupę taneczną? 

Zapraszam do kontaktu! Możesz odezwać się do mnie przez formularz kontaktowy, napisać maila na adres: szyciewieczne@gmail.com lub skontaktować się telefonicznie pod numerem: + 48 667 226 092 

Ustalimy, czego potrzebujesz i przygotuję dla Ciebie ofertę wraz z wyceną :)
fot. Linda Parys