SLIDER ZDJĘĆ

Zapraszam Cię do mojego krawieckiego świata!
Zobacz co mogę dla Ciebie uszyć lub
zajrzyj do mojego sklepu.
 • SZYCIE NA MIARĘ
  Szukasz ubrania dopasowanego do twojej sylwetki? ♡ A może masz jakieś modowe marzenie, którego nie da się zrealizować podczas zakupów w sklepie? ♡
  Zobacz więcej
 • STROJE TANECZNE
  Tańczysz? Trenujesz grupę taneczną? ♡ Zobacz co mogę dla Ciebie przygotować!
  Zobacz więcej
 • STROJE SPORTOWE
  JOGA/PILATES/SLOW LIFE ♡ Co masz ochotę dziś założyć?
  Zobacz więcej
POZNAJMY SIĘ!
Ubranie jest jak podpis. Wyraża naszą osobowość i styl.
Nazywam się Karolina Gużda. Jestem dyplomowaną krawcową, dla której praca jest także pasją. Szyję, projektuję i uczę sztuki krawieckiej. Krawiectwo jest dla mnie pięknym rzemiosłem, które wiąże z wysoką jakością wykonania, dbałością o detale, rękodziełem i oryginalnością.

TWORZĄ KLIMAT

"Sukienka Cudna! Dziękuję."

Elżbieta

CUDOWNE CIUCHY

" Karolina szyje cudowne ciuchy na co dzień, od święta, do tańca i na fitness! Polecam!!!"

Marta

KOMFORT I WYGODA

"Karolina uszyła mi komfortowy "dresik" sprawdza się równie dobrze w domową niedzielę, co w biurową środę. Hit w szafie."

Karolina

Szycie na miarę

 

Foto. Mateusz BilskiW mojej pracowni powstają rzeczy szyte na miarę na indywidualne zamówienie klienta. Szukasz ubrania dopasowanego do twojej sylwetki? A może masz jakieś modowe marzenie, którego nie da się zrealizować podczas zakupów w sklepie?

To dobre powody, do tego, aby udać się do krawcowej :)

Co mogę dla Ciebie uszyć? Wszystko: bluzki, bluzy, spódnice sukienki, spodnie, płaszcz, żakiet, garnitur itp. Masz ochotę na elegancką kreację, sukienkę do ślubu? Zapraszam do kontaktu :) 
Szycie na miarę to proces, który wymaga czasu. Realizacja projektu może zająć kilka tygodni w zależności od poziomu skomplikowania. Standardowo potrzebujesz około 3-4 tygodni od momentu ustalenia finalnej wersji twojego ubrania.


Jak będzie wyglądać nasza współpraca?

Spotkanie wstępne

Ustalamy finalną wersję Twojego projektu, wybieramy materiały (pomagam Ci w tym procesie). To spotkanie może odbyć się online lub na żywo przy kawie albo herbacie.  Po tym spotkaniu otrzymasz ode mnie przygotowane podsumowanie twojego zamówienia oraz wstępna wycenę całej usługi.

Zdjęcie miary

Po zaakceptowaniu wyceny umawiamy się na spotkanie, w trakcie którego zdejmę z Ciebie miarę, ostatecznie omówimy finalną wersję projektu. Ustalimy zużycie materiału, wybierzemy dodatki. Po tym spotkaniu ustalę dla Ciebie ostateczną wycenę projektu, ustalimy kalendarz przymiarek i umówimy się na kolejne spotkanie, które będzie pierwszą przymiarką.

Przymiarki i odbiór gotowego stroju

Ile przymiarek Cię czeka? To zależy od tego ile i jak skomplikowane ubrania będę dla Ciebie szyć. Zazwyczaj wystarczą jedno lub dwa spotkania na przymiarki, po których umawiamy się na finalny odbiór skończonego projektu. Natomiast przy bardziej skomplikowanych projektach czasem tych spotkań jest trochę więcej np trzy lub cztery. 

Ile kosztuje usługa krawiecka?

W mojej pracowni nie mam jednego cennika usług. Każdy projekt otrzymuje indywidualną wycenę. Wycena uzależniona będzie od fasonu, poziomu skomplikowania w szyciu, użytych materiałów (np. szycie tkanin jedwabnych jest bardziej wymagające od np szycia delikatnego płótna z wiskozy).
Wycenę otrzymasz ode mnie tuż przed rozpoczęciem naszej współpracy.