SLIDER ZDJĘĆ

Zapraszam Cię do mojego krawieckiego świata!
Zobacz co mogę dla Ciebie uszyć lub
zajrzyj do mojego sklepu.
 • SZYCIE NA MIARĘ
  Szukasz ubrania dopasowanego do twojej sylwetki? ♡ A może masz jakieś modowe marzenie, którego nie da się zrealizować podczas zakupów w sklepie? ♡
  Zobacz więcej
 • STROJE TANECZNE
  Tańczysz? Trenujesz grupę taneczną? ♡ Zobacz co mogę dla Ciebie przygotować!
  Zobacz więcej
 • STROJE SPORTOWE
  JOGA/PILATES/SLOW LIFE ♡ Co masz ochotę dziś założyć?
  Zobacz więcej
POZNAJMY SIĘ!
Ubranie jest jak podpis. Wyraża naszą osobowość i styl.
Nazywam się Karolina Gużda. Jestem dyplomowaną krawcową, dla której praca jest także pasją. Szyję, projektuję i uczę sztuki krawieckiej. Krawiectwo jest dla mnie pięknym rzemiosłem, które wiąże z wysoką jakością wykonania, dbałością o detale, rękodziełem i oryginalnością.

TWORZĄ KLIMAT

"Sukienka Cudna! Dziękuję."

Elżbieta

CUDOWNE CIUCHY

" Karolina szyje cudowne ciuchy na co dzień, od święta, do tańca i na fitness! Polecam!!!"

Marta

KOMFORT I WYGODA

"Karolina uszyła mi komfortowy "dresik" sprawdza się równie dobrze w domową niedzielę, co w biurową środę. Hit w szafie."

Karolina

WZORY UJARZMIONEDwa tygodnie temu byliśmy na weselu. Powszechnie wiadomo, że taka impreza jest sprzyjającą okazją do uzupełnienia garderoby! Z radością, bez zbędnego tłumaczenia się swojej drugiej połowie, można zatopić się w czeluściach galerii handlowych w poszukiwaniu wymarzonej kreacji!

Można, ale nie tym razem! Postanowiłam zaoszczędzić sobie wycieczek po sklepach w poszukiwaniu sukienki, która będzie pewnego rodzaju kompromisem pomiędzy tym, co chciałabym na siebie włożyć, a tym co jest dostępne do włożenia. No i miałam w domu bardzo fajną tkaninę, z której wymarzyła mi się sukienka.

NO i się zaczęło! Od pomysłu do realizacji daleka droga, w dodatku wyboista ;) Wykrój z Burdy, z którego korzystałam, teoretycznie miał być prosty. No i w sumie był, ale  największą zmorą okazało się upilnowanie wzoru na tkaninie. Musiał się po prostu dobrze ze sobą poskładać. Zygzak do zygzaka ;) Po dwóch dniach nieudanych prób układania na tkaninie poszczególnych części wykroju dopadła mnie chwila zwątpienia i przygotowałam sobie w razie czego sukienkę awaryjną. Wytrwałość została jednak nagrodzona i udało się! Kiecka się sprawdziła i na pewno jeszcze nie raz po nią sięgnę :)