SLIDER ZDJĘĆ

Zapraszam Cię do mojego krawieckiego świata!
Zobacz co mogę dla Ciebie uszyć lub
zajrzyj do mojego sklepu.
 • SZYCIE NA MIARĘ
  Szukasz ubrania dopasowanego do twojej sylwetki? ♡ A może masz jakieś modowe marzenie, którego nie da się zrealizować podczas zakupów w sklepie? ♡
  Zobacz więcej
 • STROJE TANECZNE
  Tańczysz? Trenujesz grupę taneczną? ♡ Zobacz co mogę dla Ciebie przygotować!
  Zobacz więcej
 • STROJE SPORTOWE
  JOGA/PILATES/SLOW LIFE ♡ Co masz ochotę dziś założyć?
  Zobacz więcej
POZNAJMY SIĘ!
Ubranie jest jak podpis. Wyraża naszą osobowość i styl.
Nazywam się Karolina Gużda. Jestem dyplomowaną krawcową, dla której praca jest także pasją. Szyję, projektuję i uczę sztuki krawieckiej. Krawiectwo jest dla mnie pięknym rzemiosłem, które wiąże z wysoką jakością wykonania, dbałością o detale, rękodziełem i oryginalnością.

TWORZĄ KLIMAT

"Sukienka Cudna! Dziękuję."

Elżbieta

CUDOWNE CIUCHY

" Karolina szyje cudowne ciuchy na co dzień, od święta, do tańca i na fitness! Polecam!!!"

Marta

KOMFORT I WYGODA

"Karolina uszyła mi komfortowy "dresik" sprawdza się równie dobrze w domową niedzielę, co w biurową środę. Hit w szafie."

Karolina

PO PROSTU KOCI ŚWIAT - bluza z kapturem
Kupiłam sobie dzianinę dresową. Bardzo mi się spodobała ze względu na nadrukowany wzór  (koty w okularach). Materiał odleżał swoje na półce. Czasem tak jest. Spodoba mi się tkanina i kupuję ją w ciemno nie wiedząc, co z niej uszyję.
Koty czekały chwilę, zanim wymyśliłam dla nich przeznaczenie, ale się doczekały. Powstała z nich długa, kurtkowa bluza z kapturem. Mam teraz kocią "bluzokurtkę" na wiosnę. Wyszło całkiem, całkiem i stwierdzam, że w mojej szafie znalazło się kolejne ubranie z kategorii "ulubione" :)
Poniżej prezentacja!