SLIDER ZDJĘĆ

Zapraszam Cię do mojego krawieckiego świata!
Zobacz co mogę dla Ciebie uszyć lub
zajrzyj do mojego sklepu.
 • SZYCIE NA MIARĘ
  Szukasz ubrania dopasowanego do twojej sylwetki? ♡ A może masz jakieś modowe marzenie, którego nie da się zrealizować podczas zakupów w sklepie? ♡
  Zobacz więcej
 • STROJE TANECZNE
  Tańczysz? Trenujesz grupę taneczną? ♡ Zobacz co mogę dla Ciebie przygotować!
  Zobacz więcej
 • STROJE SPORTOWE
  JOGA/PILATES/SLOW LIFE ♡ Co masz ochotę dziś założyć?
  Zobacz więcej
POZNAJMY SIĘ!
Ubranie jest jak podpis. Wyraża naszą osobowość i styl.
Nazywam się Karolina Gużda. Jestem dyplomowaną krawcową, dla której praca jest także pasją. Szyję, projektuję i uczę sztuki krawieckiej. Krawiectwo jest dla mnie pięknym rzemiosłem, które wiąże z wysoką jakością wykonania, dbałością o detale, rękodziełem i oryginalnością.

TWORZĄ KLIMAT

"Sukienka Cudna! Dziękuję."

Elżbieta

CUDOWNE CIUCHY

" Karolina szyje cudowne ciuchy na co dzień, od święta, do tańca i na fitness! Polecam!!!"

Marta

KOMFORT I WYGODA

"Karolina uszyła mi komfortowy "dresik" sprawdza się równie dobrze w domową niedzielę, co w biurową środę. Hit w szafie."

Karolina

FLOWER IS POWER - sukienka z półkola


Witajcie w ten jesienny szary dzień. Tęsknię już za kolejną wiosną! No cóż trzeba się jakoś pocieszać i przetrwać. Uciekając przed jesienną nostalgią szyję i poszukuję radosnych i kolorowych wzorów. Takich jak na prezentowanej poniżej sukience.
Sukienka jest urokliwa i aż miło na tych kwiatach wzrok zawiesić. Materiał to bawełna (wreszcie nie dresówka!) z niewielkim dodatkiem elastanu (dzięki czemu tkanina lekko się rozciąga). Szycie z tkanin jest bardziej wymagające. Tkaniny mniej wybaczają ;) Trzeba zrobić dobrą konstrukcję i wykrój ubrania, nie ma przeproś. Nic się nie naciągnie i nie ukryje. Tym bardziej cieszy oko widok udanego ubrania. Fason sukienki też jest wdzięczy i ma jedną bardzo poważną zaletę. Można w nim schować nie zawsze płaski brzuch. Wiadomo czasem człowiek zje ciut więcej niż powinien. A przy tym fasonie można się wyluzować (co nie oznacza, żeby bezkarnie się obżerać! - do tego nie zachęcam) i schować pod tą burzą kwiatów kilka małych jedzeniowych grzeszków i bez skrępowania bawić się np. na weselu lub innej obfitej w rewelacyjną wyżerkę imprezie. Zapraszam do oglądania.