SLIDER ZDJĘĆ

Zapraszam Cię do mojego krawieckiego świata!
Zobacz co mogę dla Ciebie uszyć lub
zajrzyj do mojego sklepu.
 • SZYCIE NA MIARĘ
  Szukasz ubrania dopasowanego do twojej sylwetki? ♡ A może masz jakieś modowe marzenie, którego nie da się zrealizować podczas zakupów w sklepie? ♡
  Zobacz więcej
 • STROJE TANECZNE
  Tańczysz? Trenujesz grupę taneczną? ♡ Zobacz co mogę dla Ciebie przygotować!
  Zobacz więcej
 • STROJE SPORTOWE
  JOGA/PILATES/SLOW LIFE ♡ Co masz ochotę dziś założyć?
  Zobacz więcej
POZNAJMY SIĘ!
Ubranie jest jak podpis. Wyraża naszą osobowość i styl.
Nazywam się Karolina Gużda. Jestem dyplomowaną krawcową, dla której praca jest także pasją. Szyję, projektuję i uczę sztuki krawieckiej. Krawiectwo jest dla mnie pięknym rzemiosłem, które wiąże z wysoką jakością wykonania, dbałością o detale, rękodziełem i oryginalnością.

TWORZĄ KLIMAT

"Sukienka Cudna! Dziękuję."

Elżbieta

CUDOWNE CIUCHY

" Karolina szyje cudowne ciuchy na co dzień, od święta, do tańca i na fitness! Polecam!!!"

Marta

KOMFORT I WYGODA

"Karolina uszyła mi komfortowy "dresik" sprawdza się równie dobrze w domową niedzielę, co w biurową środę. Hit w szafie."

Karolina

LIŚCIE NA UPALNE DNI - letnia sukienkaPrzełom maja i czerwca to moja ulubiona pora roku. Lubię w tym okresie to, że wszystko dopiero dojrzewa i kwitnie. Zieleń jest soczysta i świeża, pachną kwitnące kasztany, a pierwsze truskawki...
O mamo, co za smak! No tak, ale to nie post o truskawkach ;)
Poza ty, że za oknem jest pięknie, zrobiło się też przy okazji ciepło z tendencją do gorąco, duszno
i burzowo. Nie ma lepszej okazji do założenia lekkiej i "nie czarnej" sukienki. Taką też na szybko sobie sprawiłam. Piszę na szybko, bo krój jest prosty i nie wymaga nie wiadomo jakich umiejętności.  Tym razem skorzystała z dobrodziejstw wyszukiwarki internetowej i propozycji prostej sukienki (tutaj do podpatrzenia).
Nie byłabym oczywiście sobą, jakbym nie dokonała modyfikacji tego modelu ;) Moja sukienka jest trochę dłuższa i węższa od wzorcowej. Inaczej też skroiłam dekolt. Tył jest głębszy w kształcie liter V i odkrywa kawałek pleców. No i wzór tej dzianiny, wiosenny i lekki! Miło się go nosi i ogląda :)
Materiał to dzianina bawełniana z niewielką domieszką elastenu, taka jak na koszulki t-shirt.