SLIDER ZDJĘĆ

Zapraszam Cię do mojego krawieckiego świata!
Zobacz co mogę dla Ciebie uszyć lub
zajrzyj do mojego sklepu.
 • SZYCIE NA MIARĘ
  Szukasz ubrania dopasowanego do twojej sylwetki? ♡ A może masz jakieś modowe marzenie, którego nie da się zrealizować podczas zakupów w sklepie? ♡
  Zobacz więcej
 • STROJE TANECZNE
  Tańczysz? Trenujesz grupę taneczną? ♡ Zobacz co mogę dla Ciebie przygotować!
  Zobacz więcej
 • STROJE SPORTOWE
  JOGA/PILATES/SLOW LIFE ♡ Co masz ochotę dziś założyć?
  Zobacz więcej
POZNAJMY SIĘ!
Ubranie jest jak podpis. Wyraża naszą osobowość i styl.
Nazywam się Karolina Gużda. Jestem dyplomowaną krawcową, dla której praca jest także pasją. Szyję, projektuję i uczę sztuki krawieckiej. Krawiectwo jest dla mnie pięknym rzemiosłem, które wiąże z wysoką jakością wykonania, dbałością o detale, rękodziełem i oryginalnością.

TWORZĄ KLIMAT

"Sukienka Cudna! Dziękuję."

Elżbieta

CUDOWNE CIUCHY

" Karolina szyje cudowne ciuchy na co dzień, od święta, do tańca i na fitness! Polecam!!!"

Marta

KOMFORT I WYGODA

"Karolina uszyła mi komfortowy "dresik" sprawdza się równie dobrze w domową niedzielę, co w biurową środę. Hit w szafie."

Karolina

PODUSZKA PREZENTPostanowiłam sprezentować bliskiej mi bardzo osobie samodzielnie przygotowanego jaśka. Chciałam przy okazji sprawdzić jak spisują się zakupione przeze mnie farby do tkanin. Jeden kolor już testowała na męskiej bluzie szytej dla M. - mojej drugiej połowy. Bluzę też pokażę niezadługo. Przyznam, że jestem z niej dumna!

Farby się sprawują, po zaprasowaniu namalowane nimi były prane i prasowane (w przypadku bluzy przeszły już kilka prań i prasowań) i nic wyglądają tak jak trzeba! Nic nie odpada, nie schodzi, nie farbuje itp. Wzór na poduszkę pobrałam z sieci, wycięłam w papierowym szablonie, odrysowałam delikatnie ołówkiem na tkaninie (szkic się sprał i nie zostało po nim śladu), a potem delikatnie pędzelkiem malowałam :) Przyznam, że malowanie było żmudną pracą, ale opłacało się :)