SLIDER ZDJĘĆ

Zapraszam Cię do mojego krawieckiego świata!
Zobacz co mogę dla Ciebie uszyć lub
zajrzyj do mojego sklepu.
 • SZYCIE NA MIARĘ
  Szukasz ubrania dopasowanego do twojej sylwetki? ♡ A może masz jakieś modowe marzenie, którego nie da się zrealizować podczas zakupów w sklepie? ♡
  Zobacz więcej
 • STROJE TANECZNE
  Tańczysz? Trenujesz grupę taneczną? ♡ Zobacz co mogę dla Ciebie przygotować!
  Zobacz więcej
 • STROJE SPORTOWE
  JOGA/PILATES/SLOW LIFE ♡ Co masz ochotę dziś założyć?
  Zobacz więcej
POZNAJMY SIĘ!
Ubranie jest jak podpis. Wyraża naszą osobowość i styl.
Nazywam się Karolina Gużda. Jestem dyplomowaną krawcową, dla której praca jest także pasją. Szyję, projektuję i uczę sztuki krawieckiej. Krawiectwo jest dla mnie pięknym rzemiosłem, które wiąże z wysoką jakością wykonania, dbałością o detale, rękodziełem i oryginalnością.

TWORZĄ KLIMAT

"Sukienka Cudna! Dziękuję."

Elżbieta

CUDOWNE CIUCHY

" Karolina szyje cudowne ciuchy na co dzień, od święta, do tańca i na fitness! Polecam!!!"

Marta

KOMFORT I WYGODA

"Karolina uszyła mi komfortowy "dresik" sprawdza się równie dobrze w domową niedzielę, co w biurową środę. Hit w szafie."

Karolina

Czarna sukienka

Sukienka z dzianiny


Prezentuję Wam  moją czarną sukienkę! Od początku do końca zrobioną samodzielnie, bez wspierania się cudzymi projektami i wykrojami. Zaczynam spełniać jedno z moich szyciowych marzeń -  wymyślić sobie to, na co mam ochotę i samodzielnie skonstruować wykrój oraz model dla tego ubrania. Cudownie jest mieć taką swobodę :)

W przypadku tej sukienki najpierw pojawił się materiał. Dzianina wytłaczana w paski. Potem kilka pomysłów i rysunków, zdjęcie z siebie miary, zrobienie szablonu, wycięcie tkaniny i gotowe! Sukienka jest na różne okazje - do teatru, na luźny wiosenny spacer :) Wygodna, ładnie wydłuża sylwetkę i bardzo dobrze się nosi!