SLIDER ZDJĘĆ

Zapraszam Cię do mojego krawieckiego świata!
Zobacz co mogę dla Ciebie uszyć lub
zajrzyj do mojego sklepu.
 • SZYCIE NA MIARĘ
  Szukasz ubrania dopasowanego do twojej sylwetki? ♡ A może masz jakieś modowe marzenie, którego nie da się zrealizować podczas zakupów w sklepie? ♡
  Zobacz więcej
 • STROJE TANECZNE
  Tańczysz? Trenujesz grupę taneczną? ♡ Zobacz co mogę dla Ciebie przygotować!
  Zobacz więcej
 • STROJE SPORTOWE
  JOGA/PILATES/SLOW LIFE ♡ Co masz ochotę dziś założyć?
  Zobacz więcej
POZNAJMY SIĘ!
Ubranie jest jak podpis. Wyraża naszą osobowość i styl.
Nazywam się Karolina Gużda. Jestem dyplomowaną krawcową, dla której praca jest także pasją. Szyję, projektuję i uczę sztuki krawieckiej. Krawiectwo jest dla mnie pięknym rzemiosłem, które wiąże z wysoką jakością wykonania, dbałością o detale, rękodziełem i oryginalnością.

TWORZĄ KLIMAT

"Sukienka Cudna! Dziękuję."

Elżbieta

CUDOWNE CIUCHY

" Karolina szyje cudowne ciuchy na co dzień, od święta, do tańca i na fitness! Polecam!!!"

Marta

KOMFORT I WYGODA

"Karolina uszyła mi komfortowy "dresik" sprawdza się równie dobrze w domową niedzielę, co w biurową środę. Hit w szafie."

Karolina

Męski akcent - bluza z golfem
Dziś prezentuję bluzę męską. Wykrój powstał na bazie istniejącego już ubrania. Czasem nie ma co wymyślać, jak ma się fajny ciuch w szafie. Można wziąć i odrysować wykrój. W tym przypadku nie jest to jednak identyczna kopia - nie było zresztą moim zamiarem tworzenie takowej. Najbardziej zależało mi na tym, aby zachować identyczny rozmiar i podkrój szyi. Resztę już kombinowałam po swojemu. Przyznam, że najtrudniejsze w tym szyciu były... przymiarki. A dokładnie jedna przymiarka! No bo trzeba przecież zobaczyć, jak się ubranie układa na sylwetce, dokładnie sprawdzić czy dobrze leży, czasem gdzieś coś upiąć, przyciąć czy wyrównać. Ten klient się trochę niecierpliwił i wyzywaniem dla niego było ustanie kilku minut. Kolejne szycie zafunduję mu, jak już zapomni, że trzeba było się tak poświęcić dla sprawy ;)