SLIDER ZDJĘĆ

Zapraszam Cię do mojego krawieckiego świata!
Zobacz co mogę dla Ciebie uszyć lub
zajrzyj do mojego sklepu.
 • SZYCIE NA MIARĘ
  Szukasz ubrania dopasowanego do twojej sylwetki? ♡ A może masz jakieś modowe marzenie, którego nie da się zrealizować podczas zakupów w sklepie? ♡
  Zobacz więcej
 • STROJE TANECZNE
  Tańczysz? Trenujesz grupę taneczną? ♡ Zobacz co mogę dla Ciebie przygotować!
  Zobacz więcej
 • STROJE SPORTOWE
  JOGA/PILATES/SLOW LIFE ♡ Co masz ochotę dziś założyć?
  Zobacz więcej
POZNAJMY SIĘ!
Ubranie jest jak podpis. Wyraża naszą osobowość i styl.
Nazywam się Karolina Gużda. Jestem dyplomowaną krawcową, dla której praca jest także pasją. Szyję, projektuję i uczę sztuki krawieckiej. Krawiectwo jest dla mnie pięknym rzemiosłem, które wiąże z wysoką jakością wykonania, dbałością o detale, rękodziełem i oryginalnością.

TWORZĄ KLIMAT

"Sukienka Cudna! Dziękuję."

Elżbieta

CUDOWNE CIUCHY

" Karolina szyje cudowne ciuchy na co dzień, od święta, do tańca i na fitness! Polecam!!!"

Marta

KOMFORT I WYGODA

"Karolina uszyła mi komfortowy "dresik" sprawdza się równie dobrze w domową niedzielę, co w biurową środę. Hit w szafie."

Karolina

Sowi świat - poduszki dla dzieci
Nie wiem skąd i kiedy ta moda przyszła, ale okazało się, że od jakiegoś czasu rodzice małych dzieci pałają wielkim zainteresowanie do ... sów! W przeróżnej postaci czy to poduszki, zabawki, pościele, kocyki, ubranka, wystroje dziecięcych pokoików itp. itd. Wszędzie te sowy!!!
Z racji powszechności tego motywu to sowa nawet i mnie dopadła, a właściwie to dwie sowy-poduszki dla dzieciaków mojej kuzynki.
Uszycie takiej sowy nie jest specjalnie trudne. Znalazłam wykrój (tutaj), lekko go zmodyfikowałam, czyli zaokrągliłam na bokach i powiększyłam. Wszyły z tego dwie całkiem sympatyczne poduchy ;)
Zobaczymy, czy dzieciakom przypadną do gustu!