SLIDER ZDJĘĆ

Zapraszam Cię do mojego krawieckiego świata!
Zobacz co mogę dla Ciebie uszyć lub
zajrzyj do mojego sklepu.
 • SZYCIE NA MIARĘ
  Szukasz ubrania dopasowanego do twojej sylwetki? ♡ A może masz jakieś modowe marzenie, którego nie da się zrealizować podczas zakupów w sklepie? ♡
  Zobacz więcej
 • STROJE TANECZNE
  Tańczysz? Trenujesz grupę taneczną? ♡ Zobacz co mogę dla Ciebie przygotować!
  Zobacz więcej
 • STROJE SPORTOWE
  JOGA/PILATES/SLOW LIFE ♡ Co masz ochotę dziś założyć?
  Zobacz więcej
POZNAJMY SIĘ!
Ubranie jest jak podpis. Wyraża naszą osobowość i styl.
Nazywam się Karolina Gużda. Jestem dyplomowaną krawcową, dla której praca jest także pasją. Szyję, projektuję i uczę sztuki krawieckiej. Krawiectwo jest dla mnie pięknym rzemiosłem, które wiąże z wysoką jakością wykonania, dbałością o detale, rękodziełem i oryginalnością.

TWORZĄ KLIMAT

"Sukienka Cudna! Dziękuję."

Elżbieta

CUDOWNE CIUCHY

" Karolina szyje cudowne ciuchy na co dzień, od święta, do tańca i na fitness! Polecam!!!"

Marta

KOMFORT I WYGODA

"Karolina uszyła mi komfortowy "dresik" sprawdza się równie dobrze w domową niedzielę, co w biurową środę. Hit w szafie."

Karolina

Pracownia


krawcowa-wroclaw

W pracowni powstają rzeczy szyte na miarę na indywidualne zamówienie klienta. Pracownia powstała z bardzo prostej przyczyny. Męczyło mnie kupowanie ubrań. Za często stawałam przed witrynami sklepowymi i rozkładałam ręce bo ciężko było mi znaleźć ubranie, które by mi się podobało, a do tego było dobrze skrojone i uszyte. Stwierdziłam, że jeżeli nie mogę kupić tego, co chciałabym, to sobie to zrobię. Chciałam też kiedyś prowadzić swój mały biznes. I tak zaczęła się ta przygoda.

Co mogę dla Ciebie uszyć? Wszystko: bluzki, bluzy, spódnice sukienki, spodnie, płaszcz, żakiet, garnitur itp. Masz ochotę na elegancką kreację, sukienkę do ślubu? Zapraszam do mnie :) Jeśli potrzebujesz przerobić sobie gotowe ubranie, również zapraszam.

Jestem także właścicielką marki Lola Flora 
Lola Flora jest dedykowana szytym na miarę strojom do tańca flamenco i fitnessu. Marka ma niespełna rok. Współpracuję obecnie z wrocławskim Studio Suenos - szkołą flamenco. Na blogu w zakładce Lola Flora możesz zobaczyć wszystkie realizacje strojów tanecznych.


Jak się ze mną skontaktować?
Może napisać maila na adres: szyciewieczne@gmail.com
Lub napisać do mnie wiadomość na Fanpage Szycie wieczne lub Lola Flora 

Zapraszam!