SLIDER ZDJĘĆ

Zapraszam Cię do mojego krawieckiego świata!
Zobacz co mogę dla Ciebie uszyć lub
zajrzyj do mojego sklepu.
 • SZYCIE NA MIARĘ
  Szukasz ubrania dopasowanego do twojej sylwetki? ♡ A może masz jakieś modowe marzenie, którego nie da się zrealizować podczas zakupów w sklepie? ♡
  Zobacz więcej
 • STROJE TANECZNE
  Tańczysz? Trenujesz grupę taneczną? ♡ Zobacz co mogę dla Ciebie przygotować!
  Zobacz więcej
 • STROJE SPORTOWE
  JOGA/PILATES/SLOW LIFE ♡ Co masz ochotę dziś założyć?
  Zobacz więcej
POZNAJMY SIĘ!
Ubranie jest jak podpis. Wyraża naszą osobowość i styl.
Nazywam się Karolina Gużda. Jestem dyplomowaną krawcową, dla której praca jest także pasją. Szyję, projektuję i uczę sztuki krawieckiej. Krawiectwo jest dla mnie pięknym rzemiosłem, które wiąże z wysoką jakością wykonania, dbałością o detale, rękodziełem i oryginalnością.

TWORZĄ KLIMAT

"Sukienka Cudna! Dziękuję."

Elżbieta

CUDOWNE CIUCHY

" Karolina szyje cudowne ciuchy na co dzień, od święta, do tańca i na fitness! Polecam!!!"

Marta

KOMFORT I WYGODA

"Karolina uszyła mi komfortowy "dresik" sprawdza się równie dobrze w domową niedzielę, co w biurową środę. Hit w szafie."

Karolina

JAKI ZROBISZ SOBIE PREZENT? - koronkowa koszulka

koronkowa koszulka damska
Dzisiaj jest Dzień Kobiet. Od ładnych kilu lat wykorzystuję różne okazje do tego, aby zrobić czy dać sobie samej coś miłego,a czasem robię to bez okazji, ot tak po prostu. Okazuję sobie przez to sympatię. Celebruję swoje małe i duże sukcesy lub osładzam porażki. I przyznam, że tego zwyczaju nie wyssałam z mlekiem mojej mamy. Potrzebowałam się tego nauczyć. Dużo od siebie oczekuję i stawiam sobie wysoko poprzeczkę. Dla zrównoważenia mojego ambitnego podejścia do samej siebie postanowiłam od czasu do czasu luzować i cieszyć się sobą, tylko dlatego, że jestem :) Ćwiczę to pilnie i robię postępy.
Moje prezenty są różne i nie uzależniam ich od zasobności portfela - bo nie o pieniądze tu chodzi,
a o docenienie siebie. Ostatnimi czasy robię sobie fajną kąpiel, daję sobie czas na poczytanie książki, ugotowanie czegoś dobrego itp.
Niezależnie od tego ile dziś dostaniemy życzeń, kwiatów, warto przede wszystkim być wdzięczną sobie za siebie. I jak najwięcej takich momentów życzę wszystkim - kobietom i mężczyznom.

A w tym roku z okazji Dnia Kobiet sprawiłam sobie taki koronkowy komplet. Cieszę się nim bardzo!